CASHFLOW 101


www.bliz.cz

hra CASHFLOW 101

... CASHFLOW 101 - staňte se milionáři


Chcete zbohatnout? Znáte hru Cashflow 101? Robert Kiyosaki o své hře Cashflof 101 řekl: Čím víc hrajete tuto hru, tím víc bohatnete. Zahrajte si Cashflow 101 s námi.

CASHFLOW 101

Hru CASHFLOW považujte za učební program pro lidi, kteří se chtějí bavit, rychle učit a zbohatnout.

Robert T. Kiyosaki

CASHFLOW 101 - získejte myšlení potřebné k získání finanční svobodyCASHFLOW 101 :: naučte se hrou myslet jako milionáři

Co je CASHFLOW 101?

Cashflow 101 je hra, kterou vytvořil spisovatel a odborník ve světě financí a investování - Robert Kiyosaki. Cílem této hry je naučit se myšlení lidí, kteří jsou bohatí a dosáhnout toho i v reálném životě. Robert Kiyosaki říká, že jsou lidé chudí, kteří budou stále chudší, a lidé bohatí, kteří budou stále bohatší. V první skupině jsou zaměstnanci a živnostníci. V té druhé nalezneme podnikatele a investory, kteří si zajistili určitý pasivní příjem, díky kterému již nemusí pracovat, aby vydělávali peníze.

cashflow 101 krabice

Jak se hraje CASHFLOW 101?

Hra CASHFLOW 101 je pro 2 - 6 hráčů. Hráči si rozlosují profese, které jim určí počáteční příjmy a výdaje. Hra začíná v "krysím závodu", což je termín, který Robert Kiyosaki používá pro bezvýsledný koloběh "z domova do práce, z práce domů". První úkol hráčů CASHFLOW je dostat se na tzv. rychlodráhu. K tomu je potřeba v krysím závodu navýšit svůj pasivní příjem tak, aby byl vyšší, než měsíční výdaje.

Jsou dvě možnosti, jak lze vyhrát CASHFLOW. První možnost je navýšit svůj pasivní příjem na rychlodráze o 50.000 USD a druhá možnost je koupit si svůj sen. Ten si každý hráč CASHFLOW 101 volí na začátku hry.

Má pro Vás smysl hrát CASHFLOW 101?

Je třeba si položit několik otázek. Chci něco víc, než to, co si mohu dovolit teď? Budu spoléhat že se o mě v důchodu postará stát, nebo si raději zajistím svůj, mnohem vyšší, "důchod" - rentu? Chci mít vyšší životní úroveň a dostatek volného času? Pokud jste si alespoň na jednu z těch otázek odpověděli kladně, tak Vám může hraní CASHFLOW 101 pomoci k tomu, co chcete mít.

cashflow 101 hra

Kdy a kde si můžete CASHFLOW 101 zahrát?

Hru CASHFLOW 101 vlastním, ale většinou nemám s kým hrát. Pokud by se tedy našel někdo, kdo by si rád zahrál se mnou, tak budu rád. Jsem od Kolína, ale pokud jste z okruhu 100km, tak se mě kontaktujte také. Věřím, že nalezneme řešení, které bude vyhovovat všem, kteří chtějí pro svoji budoucnost něco udělat. Kontakt na mě naleznete ZDE

Věřím, že Vás nabídka vyzkoušení CASHFLOW 101 zaujme a přidáte se.

Těším se na to, že poznám mnoho dalších lidí, kteří také chtějí něco udělat pro svoji budoucnost.


Kde koupit hru CASHFLIOW 101

Zaujal Vás článek o hře CASHFLIOW a rádi byste si tuto hru koupili ? Pokud ano, poradíme Vám, kde i můžete koupit levně. ZDE.

Co napsali hráči CASHFLOW 101 po našem prvním setkání:


Dobrý den, nejprve mi dovolte poděkovat Markovi Tomíškovi za to, že dokázal zorganizovat setkání a možnost si zahrát hru Cashflow. Nyní vyjádření k samotné hře. Kdo v našich končinách hrál hru Dostihy a sázky nebo Monopoly a něco mu tyto hry říkaly, tak musí ze hry CASHFLOW 101 být nadšený. Nejenom, že je více propracovaná, než zmiňované dvě hry, ale učí Vás zábavným způsobem základy finančních dovedností, které jsou v dnešní době nezbytné k přežití na tomto světě. Hru CASHFLOW by si měl minimálně vyzkoušet každý, kdo přichází dostyku v reálném světě s penězi a ruku na srdce, to jsme úplně všichni.

S pozdravem

Václav S c h á n i lVážení návštěvníci této stránky, nejprve Vám chci pogratulovat k tomu, že jste na této stránce. Znamená to, že jste hledali informace o hře CASHFLOW a pravděpodobně tedy chcete udělat něco pro svoji finanční budoucnost. Mohu Vás ujistit, že jste na správné cestě.

Hru CASHFLOW jsem si koupil po přečtení knížek BOHATÝ TÁTA, CHUDÁ TATA a A ŠKOLA BYZNYSU, které taky napsal Robert Kiyosaki. Byl jsem z ní nadšený, když jsme si jí poprvé zahráli s mým bratrem a rozhodl jsem se, že zorganizuji veřejné setkání a jsem rád, že se nám to podařilo. Zjistil jsem, že už přemýšlím úplně jinak, než průměrný člověk. Pokud chcete být průměrní, přemýšlejte jako průměrní lidé. Pokud chcete něco víc, pojďte si s námi zahrát a učte se například od Roberta Kiyosakiho. Přes kontaktní formulář mi můžete poslat kontakt na sebe a já Vás budu informovat o dalších setkáních.

S pozdravem

Marek Tomíšek


odkazy k tématu:

Peníze pracují za vás, Placené reklamní emaily, Práce na doma, Vydělávejte pomocí reklamy na auto