Bohatý táta, chudý táta


www.bliz.cz

Bohatý táta, chudý táta

... jak bohatý táta učil vydělávat peníze.


Chcete zbohatnout? Ve knížce Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki popisuje, jak ho bohatý táta učil vydělávat peníze.

Bohatý táta, chudý táta - chcete-li být bohatí, učte se od bohatého tátyChudý táta pracoval ve školství

Robertův chudý táta, který byl jeho skutečným otcem, pracoval ve školství a moc peněz nevydělával. Říkal že peníze kazí lidi. Když si Robert s kamarádem Mikem chtěli vyrábět peníze, tak jim řekl že se to nesmí. Ptali se ho tedy jak si mají vydělat peníze, ale na to jim nedokázal odpovědět. Poslal je za Mikeovým tátou, který sice v té době ještě bohatý nebyl ale podnikal a byl na dobré cestě ke zbohatnutí.


Bohatý táta je začal učit, jak vydělávat peníze

Bohatý táta, táta Mikea, byl rád že se kluci chtějí naučit jak vydělávat peníze. Domluvil se s nimi, že budou dělat všechno co jim řekne a Robert s Mikem s tím souhlasili. V knížce BOHATÝ TÁTA, CHUDÝ TÁTA Robert Kiyosaki popisuje, jaké lekce jim jejich bohatý táta dával.

Nemá smysl, abych se tu dlouze rozepisoval o těchto lekcích. Určitě vám doporučuji, abyste si to sami přečetli, pokud chcete zbohatnout.

Kde koupit knihu BOHATÝ TÁTA, CHUDÝ TÁTA

Zaujal Vás článek o knize BOHATÝ TÁTA, CHUDÝ TÁTA a rádi byste si tuto knihu koupili ? Pokud ano, poradíme Vám, kde i můžete koupit levně. Klikněte na tento odkaz: ZDE.

Co napsali hráči CASHFLOW 101 po našem prvním setkání:


Dobrý den, nejprve mi dovolte poděkovat Markovi Tomíškovi za to, že dokázal zorganizovat setkání a možnost si zahrát hru Cashflow. Nyní vyjádření k samotné hře. Kdo v našich končinách hrál hru Dostihy a sázky nebo Monopoly a něco mu tyto hry říkaly, tak musí ze hry CASHFLOW 101 být nadšený. Nejenom, že je více propracovaná, než zmiňované dvě hry, ale učí Vás zábavným způsobem základy finančních dovedností, které jsou v dnešní době nezbytné k přežití na tomto světě. Hru CASHFLOW by si měl minimálně vyzkoušet každý, kdo přichází dostyku v reálném světě s penězi a ruku na srdce, to jsme úplně všichni.

S pozdravem

Václav S c h á n i lVážení návštěvníci této stránky, nejprve Vám chci pogratulovat k tomu, že jste na této stránce. Znamená to, že jste hledali informace o hře CASHFLOW a pravděpodobně tedy chcete udělat něco pro svoji finanční budoucnost. Mohu Vás ujistit, že jste na správné cestě.

Hru CASHFLOW jsem si koupil po přečtení knížek BOHATÝ TÁTA, CHUDÁ TATA a A ŠKOLA BYZNYSU, které taky napsal Robert Kiyosaki. Byl jsem z ní nadšený, když jsme si jí poprvé zahráli s mým bratrem a rozhodl jsem se, že zorganizuji veřejné setkání a jsem rád, že se nám to podařilo. Zjistil jsem, že už přemýšlím úplně jinak, než průměrný člověk. Pokud chcete být průměrní, přemýšlejte jako průměrní lidé. Pokud chcete něco víc, pojďte si s námi zahrát a učte se například od Roberta Kiyosakiho. Přes kontaktní formulář mi můžete poslat kontakt na sebe a já Vás budu informovat o dalších setkáních.

S pozdravem

Marek Tomíšek


odkazy k tématu:

Peníze pracují za vás, Placené reklamní emaily, Práce na doma, Vydělávejte pomocí reklamy na auto